Masky ATOMIC

AtomicVision

Atomic Aquatics pokračuje v překonávání hranic ve výrobě potápěčského vybavení. Nejprve uvedl na trh převratnou řadu regulátorů následovanou mnohokrát oceněnými ploutvemi SplitFin. Nyní přichází s novými profesionálními maskami AtomicVision UltraClear, jejichž konstrukce se zaměřila na tři základní aspekty: skvěle padnoucí tvar, maximální komfort a excelentní viditelnost. Masky jsou dodávány ve dvou provedeních: SubFrame a Frameless.


Zorníky:
Všimli jste si, že obyčejné masky mají zorník zabarvený do zelena? Přesvědčíte se o tom snadno tak, že položíte masku sklem na bílý papír. Zelené zabarvení způsobuje příměs železa, která se vyskytuje v méně kvalitním "okenním" skle. Toto zbarvení pak zkresluje barvy, neboť blokuje některé části spektra. Nové sklo UltraClear použité v maskách AtomicVision vyniká výjimečnou světelnou propustností a je absolutně čiré, takže neubírá vašemu zraku žádné světlo a barvy pod vodou nezkresluje ani př snížené viditelnosti.

Atomic Aquatics SubFrame

je nabízena s černým nebo průhledným silikonem, jakož i různými barvami rámečku. Je dvouzorníková. Můstek, který fixuje rámečky skel je vyroben z leštěné nerez oceli. Tím je zaručena vysoká pevnost a Atomic Aquatics garantuje celoživotní záruku na nerozbitnost rámečku – světový unikát!
 

Atomic Aquatics Frameless

je nabízena s černým nebo průhledným silikonem. Je jednozorníková.